25
ספט-2013

Myconian Imperial

מלון Myconian Imperial – מיקונוס

האי היווני מיקונוס הידוע לרבים מאיתנו כאי בילויים לפניי או אחרי הצבא נחשב לאי אטרקטיבי ביותר לבילוי חופשה בכל זמן ולכל גיל, האי היווני מיקונוס מציע מגוון עצום של אופציות תיור ובילוי בו מטיולי ג'יפים בהרים העוטפים אותו ועד בילויים ליליים לצעירים שבינינו. בתי המלון במיקונוס מפוארים ביותר וניתן להצביע על בית המלון Myconian Imperial בעל חמשת כוכבי השירות בכית מלון מפנק ביותר בעל צוות מיון אשר מכיר ודואג למבקרים בו בצורה הטובה ביותר, בית מלון זה כמו רוב בתי המלון במיקונוס ברמה זו מציע אפשרויות רבות בפנים המלון כגון, בריכות שחייה, ג'קוזי, חדרי כושר מפוארים ארוחות מפנקות, חדרי שינה מרווחים הכוללים מיני בר מפואר, מזגן מרכזי, אינטרנט עוד אביזרים אשר מועילים רבות לכל חופש ונופש אשר אנו נמצאים בהם.

מלונות בסלוניקי ובמיוחד בית המלון הנ"ל מכניסים את תיירי המלון לאווירת חופש מיוחדת במינה, בית המלון הנמצא במיקונוס משתף פעולה עם האי ועם אווירת האי ושינם פעילויות המוקדשות לאורחי המלון מחוצה למלון כגון פעילויות ספורט ימי מגוונות. דילים במיקונוס ניתן להשיג בארץ ובמחירים יחסת זולים לחופשה ולמלון ברמה של חמישה כוכבי השירות, בית המלון הינו מלון מיוחד במינו, גם מפואר וגם התחושה הכללית בו נוחה ביותר, בית המלון מציע מגוון הפעלות לילדים על מנת שהוריהם יוכלו ליהנות מחופש מוחלט בבית המלון ובאי היווני עצמו.

מלונות במיקונוס רובם ממוקמים במרכזו של האי שהרי מלונות במיקונוס מיועדים לתיירים המגיעים לנפוש באי זה ולכן חשוב לתת להם את האפשרות הקלה והנוחה ביותר, קרבה לחוף הים, למקומות הבילוי ולמרכזי הקניות היא חשובה ביותר לכל תייר ותייר, בית המלון Myconian Imperial ממוקם במקום אידיאלי ומרכזי באי היווני מיקונוס וזהו למעשה נדבך נוסף אשר מעלה את רמתו שממילא הינה גבוהה ביותר. על מנת ליהנות מחופשה כמו שצריף חשוב יהיה לנו לדעת לקראת מה אנו הולכים אך המידה מסוימת שהרי אנו כבני אדם אוהבים לחוש תחושות שלא הכרנו ושלא התכוננו לבואן, בילוי בבית המלון Myconian Imperial מקיים את כל רחשי הלב וציפיות האדם אשר מזמין כרטיסי טיסה לחופש מהארץ, בית המלון כמו רוב בתי המלון במיקונוס עומד בציפיות ואף הרבה יותר מכך.

הזמנת טיסות לאתונה | חבילות נופש לאתונה | דילים ליוון | חבילות נופש לכרתים | חבילות נופש לקוס | חבילות נופש לרודוס | חבילות נופש לזקינטוס | חבילות נופש לסלוניקי – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מקסימה ביוון!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec