24
ספט-2013

Kassandra Palace

מלון Kassandra Palace  – סלוניקי

חופשה היא התקופה בה האדם משחרר את מחשבותיו הרבות אשר אופפות אותו בשגרה שלו, מחשבות אילו נוגעות בעיקר לעבודה, משפחה, עתיד וסידורים שונים אשר האדם חייב לטפל בהם, חופשה טובה תלויה רבות במקום בו התייר בחר לטייל, ללון ולבלות את זמן החופשה שלו.

אחד המקומות היותר שכיחים עבור תיירי ישראל היא שכנתנו היחסית קרובה אלינו משאר מדינות אירופה או משאר יעדי הנופש המועדפים על התייר הישראלי והיא יוון, ביוון ניתן ליהנות מחוויות תרבותיות מסעירות ומעניינות, מתשתית תיירותית ענפה הכוללת בתי מלון נוחים ומפוארים, בין אותם בתי המלון בסלוניקי ניתן למצוא את בית המלון Kassandra Palace בעל ארבעת כוכבי השירות, בית מלון זה כמו מרבית בתי המלון בסלוניקי מספק אירוח מושלם לתייריו. בית המלון Kassandra Palace מספק תשתית תיירותית ענפה ביותר ובין מתקני המלון ניתן למצוא מגוון פעילויות ספורט מים אשר מאורגנות על ידי צוות המלון, מגרשי ספורט ובריכות מרווחות ביותר, צוות המלון כמו רוב צוותי בתי המלון בסלוניקי דואגים ועמלים כל העת לטובת התייר על מנת שזה ייהנה מבילוי איכותי ונעים.

בחדרי השינה של בית המלון ניתן למצוא מגוון רחב /של כלים אשר יהפכו כל חופשה ומנוחה לנעימה יותר, כגון, אמבטיה מפנקת, מקרר ומיני בר מפואר.בית המלון Kassandra Palace מציע מרחבים גדולים ושירותים מעולים לכל תייר ולכל חופשה, בתי המלון בסלוניקי נחשבים לטובים ביותר ולמרווחים ובעלי מגוון רחב של אטרקציות לתייר המזדמן.מלונות בסלוניקי כמו בית המלון הנ"ל ממוקמים לרוב במרכז העיר סלוניקי התוססת אשר מציעה אופציות קניות, בילוי וחוויות תרבותיות לכל תייר ותייר.מישראל ניתן להשיג דילים בסלוניקי ובבתי המלון שלה דרך אתרי האינטרנט השונים ודרך סוכנויות הנסיעות הרבות אשר מציעות דילים בסלוניקי לתייר המזדמן, דילים בסלוניקי למגוון רחב של בתי מלון בסלוניקי עוזרים לכל תייר ותייר למצוא את מקומו הנוח והנעים בחופשתו השנתית או החצי שנתית אם יתרה מזלו.

בית המלון Kassandra Palace ממוקם כאמור במרכז העיר סלוניקי ומאפשר לתייר מגוון עצום של אופציות לבילויים ליליים סוערים לתייר הצעיר או הצעיר בנפשו וכמו כן מציע מיקומו של בית מלון זה מגוון עצום של סיורים תרבותיים לתוככי העיר סלוניקי היפהפייה. מלונות בסלוניקי ובמיוחד בתי המלון בעלי ארבעת או חמשת כוכבי השירות מציעים תשתית מושלמת לחופשה נעימה ומפנקת לכל תייר בכל גיל.

הזמנת טיסות לאתונה | חבילות נופש לאתונה | דילים ליוון | חבילות נופש לכרתים | חבילות נופש לקוס | חבילות נופש לרודוס | חבילות נופש לזקינטוס | חבילות נופש לסלוניקי – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מקסימה ביוון!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec