24
ספט-2013

Guitart Monterrey

מלון Guitart Monterrey – קוסטה ברווה

בית מלון איכותי נבדק בצורה קפדנית ביותר לפי כמה פרמטרים, רמת הלינה והשירות במלון, מיקומו ועוד, בתי מלון רבים משקיעים ככל שניתן על מנת להגיע לרמה גבוהה של ארבע וחמישה כוכבי השירות אשר מעניקים יוקרה וכוח לבית המלון ולעובדיו.אדם אשר מחליט לטוס לחופשה מחוץ לארצו בודק בקפידה אודות מקום הלינה שאמור לספק לו בסיס יציאה איכותי ומפנק.כיום יש לציין רמת בתי המלון בעולם עלתה פלאים וזאת עקב המודעות הרבה שיש למנהלי ולעובדי בית המלון ביחס לשירות ולרווחת התייר ולצרכיו.

ספרד מאגדת בתוכה בתי מלון רבים הנמצאים במקומות תיור ובילוי מהטובים באירופה ובעולם כולו, רמת מלונות זו מאפשרת לעיירות הנופש להתפתח ולגדול בצורה מקסימאלית.בתי המלון בספרד מאפשרים פיתוח עצום של מקומות תיירותיים והיסטוריים כל העת ולארוך זמן תוך בניית תשתית חזקה ביותר.

אחד המקומות היותר פופולאריים לתייר המזדמן הינו קוסטה בראווה אותו חוף אשר ניתן למצוא בו מקומות בילוי רבים וחיי לילה סוערים ביותר לצד ים , שמש ומקומות איכותיים ביותר לנופש ולתיור, בתי המלון בקוסטה בראווה מאפשרים חווית תיור ונופש לכל תייר ותייר, אחד מאותם בתי מלון מפוארים אשר זכה לחמשת כוכבי הדירוג הוא בית המלון Guitart Monterrey, בית המלון ממוקם במרכז העניינים של קוסטה בראווה מצד אחד ומצד שני הוא נמצא באזור המגורים הרגוע של עיירת החוף והנופש לורת דה מאר כ שמונים קילומטרים משדה התעופה של בירת קטלוניה הלוא היא ברצלונה.

בתי מלון בקוסטה בראווה כמו גם בית המלון המפואר Guitart Monterrey מספקים תנאים מעולים לתייר, אומנם לרוב המחיר יקר עבור לינה באילו אך על איכות משלמים, בבית המלון הנ"ל ניתן למצוא מגוון עצום של מגרשי ספורט ומשחקים לילדים ואף למבוגרים שעדיין מרגישים כילדים, חדרי השינה מאובזרים בצורה מקסימאלית בעזרת ציוד חשמלי יעיל ואיכותי. מלונות קוסטה בראווה ניתן להשיג דרך דילים בקוסטה בראווה אשר מוצעים בסוכנויות הנסיעות, דילים אילו שווים לכל כיס ולכל נפש.

בתי המלון בקוסטה בראווה וביניהם Guitart Monterrey מספקים לתייר אם כן חווית נופש מעולה הכוללת את כל אשר הוא צריך על מנת ליהנות בצורה המקסימאלית מחופשתו השנתית.

הזמנת דילים לספרד | חבילות נופש לברצלונה | חבילות נופש לקוסטה ברווה | חבילות נופש למדריד חבילות נופש לפלמה דה מיורקה | טיולים מאורגנים לספרד ועוד אפשרויות נופש בספרד – לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000.

 שתהיה לכם חופשה נפלאה בספרד!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec