23
ספט-2013

Club Vista Bahia

מלון Club Vista Bahia – איביזה

אין ספק שאחד מאתרי הנופש היותר אטרקטיביים בעולם הינו האי הספרדי איביזה ובמיוחד שמדובר בתיירים צעירים אשר רוצים לבלות כמה ימים במסיבות ובאטרקציות אחרות אשר האי איביזה מציע. לאי איביזה כדאי להגיע בטיסה או על גביי מעבורת מברצלונה, האי איביזה מציע מגוון רחב של פעילויות, ביום מרבית הפעילויות מתרכזות בבריכות של בתי המלון ובים ובלילה האי איביזה יוצא מכליו בעזרת מגוון רחב של ברים ומסיבות בשלל מועדוני האי. ביום, בלייני האי אשר מתרכזים בים או בבריכות המלון נהנים משיזוף ומאטרקציות חוף שונות, כגון, גלשני רוח, סירות ויאכטות למיניהן. באי איביזה מגוון גדול ביותר של מקומות לינה, בתי מלון ואכסניות שונות, אחד מבתי המלון באי איביזה הינו בית המלון Club Vista Bahia, בית מלון זה נמצא במרכז האי איביזה ובסמוך למקומות המרכזים את הפעילות הלילית באי.

בית המלון Club Vista Bahia בעל שלושת כוכבי השירות מציע מספר אפשרויות הכוללות בריכה , שולחני סנוקר, בר גדול ומסעדה, חדרי השינה במלון זה מציעים שורה של אופציות נופש אשר מנעימות את זמן השהות בית המלון. מלונות באיביזה מציעים כאמור שורה ארוכה של אטרקציות אשר לעיתים משתלבות הן עם שלל האטרקציות אשר האי עצמו מציע, ישנו שיתוף פעולה גדול ביותר בין בית המלון Club Vista Bahia לבין המועדונים והברים אשר פועלים כל העת באי איביזה, כמו כן, שאר בתי המלון באיביזה נהנים גם כן מריכוז עצום של תיירים ובליינים אשר ממלאים אותם בתקופת הקיץ העמוסה. למלונות באיביזה אפשר ואף כדאי להגיע דרך אותם דילים באיביזה אשר אותן סוכנויות נסיעות מציעות לשלל התיירים בארץ מוצאם, גם אצלנו בישראל ניתן להשיג דילים לאותן בתי מלון באיביזה.

בית המלון Club Vista Bahia פותח בפניי אותם תיירים ובליינים שורה של אטרקציות מקומיות הן ביום והן בלילה. חדרי בית המלון מאובזרים בצורה טובה ביותר ומאפשרים לאותם תיירים נופש מהנה במיוחד. דילים באיביזה אפשר להשיג כאמור במשרדי הנסיעות, דילים באיביזה כוללים כמה לילות, טיסה ולרוב אף ארוחת בוקר באחד מבתי המלון באיביזה. בית המלון Club Vista Bahia מבטיח חופשה מהנה ואיכותית באחד ממקומות הבילוי האטרקטיביים בעולם, המיקום המרכזי, הקרבה לים והיחס האדיב, כל אילו מבטיחים בילוי וחופש מהנים בבית המלון Club Vista Bahia אשר באי הספרדי איביזה.

הזמנת דילים לספרד | חבילות נופש לברצלונה | חבילות נופש לקוסטה ברווה | חבילות נופש למדריד חבילות נופש לפלמה דה מיורקה | טיולים מאורגנים לספרד ועוד אפשרויות נופש בספרד – לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000.

 שתהיה לכם חופשה נפלאה בספרד!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec