22
ספט-2013

Athens Imperial Hotel

 Athens Imperial Hotel

לאוהבי חוץ לארץ והפינוקים ישנו מגוון רחב ביותר של אפשרויות, ישנם כאילו שמעדיפים ערים, אחרים יעדיפו יותר לנפוש בחוף הים ואילו נוספים יחפשו משהו באמצע, כפר כזה או אחר, מה שבטוח כל אחד יכול לבחור לעצמו את החופשה הטובה ביותר בשבילו אשר תספקו בצורה היעילה והנעימה ביותר, אך ישנם מקרים בהם אף אפשר לשלב בין כמה סגנונות, בית המלון Athens Imperial Hotel אשר נמצא ביוון בעיר הבירה אתונה מציע לנופשיו חופשה מושלמת בדמות מלון אקסקלוסיבי ברמת חמשת כוכבי השירות, בית המלון Athens Imperial Hotel נמצא במרכז אתונה ונושק לים התיכון, כאן הנופש יכול ליהנות משני העולמות במקום אחד, מצד אחד ים כחול ומטריף ומהצד השני חוויה תרבותית יוונית אותנטית במרחק הליכה בלבד ובנוסף חיי עיר סוערים המלווים במסעות קניות ובילויים מטריפים ומגוונים.

הנופש אשר בחר לבלות את חופשתו הנעה בדרך כלל בין 3 ימים לשבוע ימים באחד מבתי המלון באתונה ובחר את בית המלון Athens Imperial Hotel על פניי שאר הקלאבים ובתי המלון באתונה ייהנה מחופשה מפנקת ומסעירה ביותר. שילוב שני העולמות שציינתי קודם לכן בנופש אחד משדרג עד מאוד את חווית הנופש האתונאי.

בית המלון Athens Imperial Hotel חושף במרחק הליכה בלבד ממנו את התייר הצעיר לחיי הלילה הסוערים של העיר אתונה ולאחר מכן מעמיד עבורו בית המלון סוויטות וחדרים מפוארים לשהייה ולמנוחה מושלמת. בית המלון Athens Imperial Hotel מציע לנופשים בו מתקנים מגוונים וחדרים מאובזרים לחלוטין, בחדרי בית המלון Athens Imperial Hotel ניתן למצוא אמבטיות מפוארות, טלפון, מיני באר אקסקלוסיבי וכל דבר אחר אשר יעביר את שהותו של התייר ברמה הגבוהה ביותר. הקלאבים באתונה ובתי המלון באתונה אינם משלבים לרוב בין חיי עיר סוערים ובין הים התיכון, בית המלון Athens Imperial Hotel אשר משלב בין שניהם דואג כל העת לעוד ועוד שירותים אשר יספקו את קהל אורחיו, בית המלון Athens Imperial Hotel מגיש ארוחות במשך כל שעות היום, לצד המסעדה והבר אשר עובד גם בשעות הלילה. מבין בתי המלון באתונה ניתן לציין לטובה את בית המלון הזה אשר לא רק מדורג חמישה כוכבים אלא גם מתנהג בצורה טוטאלית לפי דירוגו, הבנת הנופש והטיפול בו חרוטים על דגל בית המלון Athens Imperial Hotel.

הזמנת טיסות לאתונה | חבילות נופש לאתונה | דילים ליוון | חבילות נופש לכרתים | חבילות נופש לקוס | חבילות נופש לרודוס | חבילות נופש לזקינטוס | חבילות נופש לסלוניקי – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מקסימה ביוון!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec