מלונות בניו יורק

בתי מלון בניו יורק

מלונות בניו יורק

בין מנהטן הגדולה והסואנת וגבול קנדה מצפון משתרעת מדינת ניו יורק, המציעה נופי טבע קסומים , אגמים ונהרות , כפריים ועיירות, גם אתרים היסטוריים נהדרים.
הסתיו, עונת השלכת , הוא בדיוק הזמן לבקר שם.

אם תגידו לאדם כלשהו, ביפן, ארגנטינה, או רוסיה את צמד המילים ארצות הברית והדבר הראשון שיעלה בדעתו זה מנהטן, היא בירת העולם המערבי וכזו היא ממגנטת אליה מיליוני תיירים בשנה. כמו כל תיירי העולם, גם התייר הישראלי, העיר הגדולה היא בעבורו מרכז הביקור בארצות הברית . במדינת ניו יורק, שזו המדינה בה נמצאת מנהטן יודעים שזו תמונת המצב והם מעודדים תנועת תיירים אל מחוץ לעיר להות בבתי מלון בניו יורק המדינה אל מחוץ לעיר מנהטן. יש הרבה סיבות לתייר בניו יורק מלבד מנהטן המוכרת והמפורסמת. במרחק של 100 קילומטר צפונה מהעיר ניו יורק משתרע חבל ארץ מדהים ביופיו השופע בשטחים ירוקים ובאגמים, נהרות, מעיינות ומפלים.

שאומרים בתי מלון בניו יורק לא מתכוונים רק לעיר מנהטן לא גם מסביב לה. ההמלצה אם אתם מתכננים טיול ל שבועיים לארה"ב מומלץ לחלק את הזמן בין מנהטן ושהייה בבתי מלון בניו יורק באזורים שמחוץ לעיר. המלצות טובות למחוץ לעיר בשני אזורים: חבל ארץ "הדסון ואלי" ואזור אגמי האצבעות ועוד אזורים הסמוכים כמו מפלי הניאגרה. לפני החלטתם חשוב לשכור מראש בתי מלון בניו יורק באזורים אלו. ב"דסון וואלי" יש חדרי אירוח במחיר בינוני כשל בתי מלון בניו יורק בעיר מנהטן. עמק נהר ההדסון , הוא המחוז הקרוב ביותר למנהטן , אם בכל זאת החלטתם שמרבבית הטיול יהיה במנהטן מן הסתם מומלץ ללון בבתי מלון בניו יורק הקרובים גם למנהטן וגם לאזורים ירוקים המוזכרים לעיל. זמן הגעה מלב מנהטן לנהר ההדסון הוא בין שעתיים לשלוש שעות נסיעה ואתם כבר עמוק בתוך הנוף.

לא מוותרים על הנוף האורבאני

בחירת בתי מלון בניו יורק מתאימים מתוך מגוון רב ורחב במדינה זו מצריך מעבר על כמה משמימות בירור קודם ההזמנה. החלטתם שהנוף האורבאני של מנהטן הוא הנוף שאתם רוצים לשהות ולבהות בו , עברו על המלונות הממוקמים בעיר זו. אלו אתרים אתם מעוניינים לבקר בניו יורק. דבר זה יעזור לכם להחליט איזה בתי מלון בניו יורקלבחור. בסוגיית האטרקציות מומלץ להיות קרובים אליהן מדובר במדינה ועיר ענקיות. בחרו בתי מלון בניו יורק הנמצאים באזור הקרוב ביותר לאזורי האטרקציות

טיסות לארה"ב | טיסות לניו יורק | טיסות אל על לארה"ב | טיסות אל על לניו יורק | טיסות אל על לבוסטון

3

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec