22
ספט-2013

מלונות באילת

מלונות באילת

מלונות באילת

אין כמו חופשה באילת! לא משנה איזו חופשה בא לכם, תהיה זו חופשה של בטן גב מול חוף הים או תהיה זו חופשה של טיולים וספורט, באילת יש הכול מהכול. יש משהו בעיר הזו, אילת, שברגע שמגיעים אל שעריה, תחושת החופש מציפה אותנו בהנאה גדולה. אולי זה הים הכחול, אולי זה הספינות הלבנות, אולי זה האוויר המדברי, מה זה משנה? העיקר שמרגישים חופש.

באילת תוכלו לפגוש בכל עת אנשים בכל הגילאים, ישראלים ותיירים. אמנם התואר "עיר ללא הפסקה" ניתן לתל אביב אך אילת יכולה לשאת גם היא כינוי זה בגאווה גדולה. אילת מציעה לנו שפע של מקומות בילוי ואטרקציות בים וביבשה.

ומה עם בתי מלון? אם אתם באים לאילת בקיץ, הקפידו להזמין בית מלון מראש אחרת תישארו לישון בחוף. זה אמנם נחמד…אבל בוודאי לא כיף ומפנק כמו בית מלון. אילת מלאה באנשים בקיץ ולכן מלונות באילת על כל סוגיהם נמצאים בתפוסה מלאה.

אפשר למצוא באילת מלונות ספורט בהם תשומת הלב מוקדשת בעיקר לכושר ובריאות. בצד השני של הקשת נמצאים מלונות שעניינם רק חופשה מפנקת של בטן גב בבריכה ובים.

מה עוד מציעה לנו אילת? תשאלו את האישה והילדים….קניות בעיר אילת אשר פטורה ממע"מ כמובן והדבר מפתה את כולנו לקנות עוד ועוד ולחזור מן החופשה עם עוד מזוודה….

רוצים לצאת לחופשה ותוהים מה לגבי פעילויות לילדים? אילת היא המקום לחופשה עם הילדים. בתי מלון באילת חושבים גם על הילדים שלכם בחופשה ודואגים להעסיקם ללא הפסקה בסדנאות, בסיפורים, בבריכה, בפעילות ספורטיבית ועוד.

אילת היא גם המקום המושלם לחופשה רומנטית. בית מלון עם נוף לים, ארוחות גורמה, טיפולי ספא, מה עוד צריך בשביל החופשה הזוגית המושלמת?

אפשר להצטרף אל שייט בלב ים ואפשר לצאת לטיול זוגי בנופי המדבר הקסומים של אילת.

אם אתם רוצים לצאת לחופשה באילת כדאי תמיד לבדוק האם בית מלון מסוים מציע מבצע שיכול להתאים לכם. הדבר עוד יותר נכון אם אתם יוצאים לנופש שלא בעונה הבוערת של אילת. במקרה כזה, תוכלו לצאת לחופשה במחיר מצחיק!

רוצים לצאת לנופש באילת אך חוששים לטבוע בהוצאות?על חופשת "הכול כלול" כבר חשבתם? בדיוק עבורכם נוצר הרעיון המבריק הזה. דיל זה של "הכול כלול" מאפשר לכם לצאת לחופשת החלומות באילת ללא חשש מהוצאות גבוהות משום שכל השירותים כלולים כבר בפנים!

הזמנת חופשה באילת | חופשה בירושלים | חופשה בתל-אביב | חופשה בים-המלח | חופשה בצפוןחופשה ברגע האחרון – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מהנה!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec