23
ספט-2013

Eretria Village

מלון Eretria Village –אויה יוון

ישראלים כידוע מאוד אוהבים לטוס ולבלות בחוץ לארץ ובמיוחד אם צמד המילים הכול כלול מופיע לצד הנופש, הבית מלון והשם שלהם. אחד מיעדי התיירות הפופולאריים לתיירני ישראל הוא יוון, לכל גיל ולכל קהל יעד. ישנם קלאבים שונים אשר פזורים ביוון ומתאימים לצעירים ולמשפחות. אחת מערי הנופש ביוון המספקת לתייר הישראלי את כל אשר הוא צריך היא עיר הנופש אויה, בעיר זו ניתן למצוא שורה ארוכה של מלונות וביניהם את כפר הנופש Eretria Village. בית מלון Eretria Village השוכן בעיר אויה נחשב כקלאב ברמת 4 כוכבים ומספק לנופשיו דילים שווים לכל נפש, אותם דילים בכפר הנופש Eretria Village כוללים טיסה וכמה לילות במלון על כל מתקניו ועל כל האופציות המענגות הנמצאות בו לזכותו ולהנאתו המרבית של הנופש.

מלונות באויה כאמור נחשבים למלונת ברמה גבוהה וגם אותם הקלאבים באויה. בכפר הנופש Eretria Village נהנה הנופש ממגוון רחב ביותר של אפשרויות לשעות הפנאי שלו, כגון, מגרשי ספורט רבים, מסעדה, בר, בריכה, חוף פרטי, אינטרנט בידור לכל המשפחה ועוד ועוד. כל חדר בכפר הנופש Eretria Village מאובזר ברמה גבוהה ביותר ובמגוון שירותים ואמצעים כגון, טלוויזיה, רדיו, מיני מקרר ועוד, בכפר הנופש Eretria Village ישנם שירותים רבים וטובים לרווחת הנופש, כגון, מכונות צילום, שירותי בריאות על כל צרה שלא תבוא ועוד. כפר הנופש Eretria Village פועל כחלק מרכזי מתשתית ענפה של מלונות באויה. המלונות באויה נחשבים למסבירי פנים לקהל נופשים, כמו הקלאבים באויה אשר פזורים בעיירת נופש זו.

הבנת הלקוח והטעמת שירותים מענגים ובעיקר נוחים לנופשים הפכה את כפר הנופש Eretria Village לחוויה נוחה ונעימה כמו שאר הקלאבים ובתי המלון באויה. כפר הנופש Eretria Village מפואר ומשרה אווירה נעימה ביותר, כמו כן נותן הוא הרגשת חופש אולטימטיבית לנופש.

מלונות באויה בכלל ובטח כפר הנופש Eretria Village ברמת ארבעת הכוכבים מאפשר מנוחה ונופש אידיאלים לילדים ולמבוגרים, את היום בכפר הנופש Eretria Village מעבירים המבוגרים בחוף הים ובבריכה ובערב בפעילויות מעניינות ביותר כפי הנהוג בקלאבים באויה ואילו הילדים נהנים מפעילות משותפת לאורך כל היום במתקנים שונים ובהפעלות מרתקות. הבנת צרכיי התייר הפכו מדינות כמו יוון וערי נופש כמו אויה למבוקשות ביותר על ידי הנופש הממוצע, בתי המלון באויה הופכים את הנופש ביוון למנוחה מושלמת.

הזמנת טיסות לאתונה | חבילות נופש לאתונה | דילים ליוון | חבילות נופש לכרתים | חבילות נופש לקוס | חבילות נופש לרודוס | חבילות נופש לזקינטוס | חבילות נופש לסלוניקי – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מקסימה ביוון!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec