17
ספט-2013

מלון עין גדי ים המלח

מלון עין גדי ים המלח

מלון עין גדי ים המלח

כשרוצים נופש במקום מנותק מהעולם, מן ההמולה והלכלוך של העיר, עין גדי הוא התשובה. מקום מיוחד וקסום זה הוא נווה מדבר לחופי ים המלח. ניתן לבלות בים המלח ולצוף במים המלאים במינרלים, להימרח בבוץ הבריא לעור ולגוף ולטייל בנחלים הקסומים, נחל דויד ונחל ערוגות.מלונות בים המלח הם ברמה גבוהה ביותר עם שירות מעולה ואווירה ביתית. מלונות בים המלח נמצאים בנווה זוהר, עין בוקק וגם בעין גדי.

מלון עין גדי ים המלח ממוקם בנופים של מדבר יהודה והוא אזור ספא טבעי. האזור נקרא "ארץ עין גדי" כי הוא כמו ארץ שונה ומיוחדת שאין כמותה בעולם כולו. הטיפולים אותם אפשר לעשות במלון הם טיפולים טבעיים הכוללים מינרלים, צמחי מרפא, מדיטציה ועוד. המלון כולל מגוון של עיסויים לניקוי הגוף על ידי מיטב המטפלים.

האורחים של מלון עין גדי ים המלח יכולים להיכנס ללא תשלום לחמי עין גדי הקסומים הנמצאים לחוף ים המלח. בחמי עין גדי, הנקראים גם Sea of Spa אפשר לרחוץ בבריכות גופרית ובבריכה עם מים מתוקים. במקום יש בוץ מינראלי שחור של ים המלח למריחה על הגוף. לבוץ יש סגולות בריאותיות והוא בריא לעור ואפילו לשער. לאחר שטיפת הבוץ ניתן לטבול בבריכה תרמו- מינראלית הנמצאת במקום ממוזג. בחמי עין גדי יש חנות גדולה בה ניתן לרכוש מזכרות ומוצרי קוסמטיקה.

מלון עין גדי ים המלח נמצא בתוך גן בוטני מרהיב. פעילות קסומה אותה אפשר לעשות במסגרת מלון עין גדי ים המלח, היא סיור בגן הבוטני המרהיב והייחודי, הכולל פינת חי. הגן מכיל צמחים ייחודיים למקום הגדלים מהר ובממדים גדולים בשל האקלים הייחודי לאזור והמינראלים באוויר. בגן יש צמחיה מכל רחבי תבל לצד צמחיה ישראלית ויש בו את ערוגות הבושם המכילות צמחי מרפא ובושם.

מלון עין גדי ים המלח כולל בריכה חצי אולימפית חיצונית עם נוף מדהים של ים המלח והירדן. בנוסף יש בריכה פנימית סגורה לרחצה בעונת החורף. פעילות ספורטיבית נוספת של מלון עין גדי ים המלח כוללת משחקי כדורעף, כדוריד וכדורסל באולם הספורט החדיש והממוזג.

לאחר שמתעייפים מן הפעילות ניתן לנוח בחדרי מלון עין גדי ים המלח הנעימים. יש את חדרי "ערוגות" המרווחים והנוחים, הצופים אל נחל ערוגות, חדרי "מדבר" אותם עיצבו אומנים מקומיים בהשראת המדבר וחדרי "הגן הבוטני" הנמצאים בלב הגן ומוקפים מדשאות וצמחיה מגוונת.

הזמנת חופשה באילת | חופשה בירושלים | חופשה בתל-אביב | חופשה בים-המלח | חופשה בצפוןחופשה ברגע האחרון – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מהנה!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec