22
אוג-2013

טיסות לציריך

טיסות לציריך

טיסות לציריך 

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לציריך הגעתם למקום הנכון!

צוות איזי גו עומד לרשותכם כדי למצוא עבורכם טיסות סדירות וטיסות צ'ארטר לציריך, העיר הגדולה בשווייץ ומרכזה התרבותי!

דרכנו תוכלו לרכוש חבילות נופש שכוללות כרטיסי טיסה לציריך וחופשה מפנקת באחד מבתי המלון בציריך וכן חבילות סקי לשווייץ באתרי הסקי הגדולים שלה.

ציריך שוכנת לגדותיו של נהר לימאט (Limmat), שיוצא מאגם ציריך (Zürichsee). היא נחשבת למאד מפותחת מבחינה תעשייתית ומסחרית, ומהווה מרכז עסקים, תרבות ואופנה גדול בשווייץ.

אחרי שתתאוששו מהטיסה לציריך ותתמקמו באחד מהמלונות המפנקים שלה תוכלו לעשות הכרות יותר מעמיקה עם האטרקציות שלה, שרובן נמצאות במדרחוב של העיר העתיקה- בתים וטירות עם ארכיטקטורה מעניינת, הגנים הבוטניים Botanischer Garten, פארקים, מוזיאונים וגלריות איכותיות לאומנות, כמו המוזיאון לאומנויות היפות (Kunsthaus), מוזיאון רייטברג והמוזיאון הלאומי של שווייץ (Schweizerisches Landesmuseum), שנמצא בתוך במבנה דמוי מצודה.כשתגיעו בטיסות לציריך לא תוכלו לפספס את האגם המקסים שסביבו טפשר לעשות פיקניק ולטייל. חיי הלילה של ציריך מתרכזים ברחובות שסביב נידרדורפשטראסה (Niederdorfstrasse). חובבי השופינג שמגיעים בטיסות לציריך ימצאו את עצמם ברחוב הראשי היוקרתי – Bahnhofstrasse (רחוב תחנת הרכבת) שמתחיל בתחנת הרכבת המרכזית ומסתיים באגם ציריך.

מתי להזמין כרטיסי טיסה לציריך?

אם אתם מגיעים בחבילות סקי לשווייץ מומלץ להזמין כרטיס טיסה לציריך בתקופת החורף- בחודשים סוף נובמבר עד אפריל, ואם אתם מגיעים לטיול בשווייץ- כדאי להזמין טיסה לציריך בקיץ שנמשך מיוני עד ספטמבר.

טיסות סדירות לציריך

חברות התעופה הבאות מפעילות טיסות סדירות ישירות לציריך:

EL-AL

SWISS INT'L

טיסות שכר/ צ'רטר לציריך

פעמים רבות ניתן להשיג דילים, מבצעים וכרטיסי טיסה מוזלים לציריך, על ידי הצטרפות לטיסת שכר / צ'ארטר. מידע זה הינו דינמי ותלוי בעונה.

הזמנת דילים לשוויץ | חבילות נופש לציריך טיסות לציריך  | טיסות לבאזל | טיסות אל על לז'נבה | טיסות אל על לציריך – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מקסימה בשוויץ!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec