22
אוג-2013

טיסות לניו דלהי

טיסות לניו דלהי

טיסות לניו דלהי

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לניו דלהי הגעתם למקום הנכון!

צוות איזי גו עומד לרשותכם כדי למצוא עבורכם טיסות לדלהי, עיר הבירה ואחת הערים הגדולות בהודו!

ניו דלהי נמצאת במחוז-מדיה פרדש, ומטיילים רבים בוחרים להתחיל ממנה את המסע שלהם ברחבי התת יבשת הקסומה. אחרי שתגיעו בטיסה לדלהי תוכלו להמשיך ממנה באוטובוסים וברכבות לכל היעדים הפופולריים בהודו- גואה, וארנאסי, רישיקש, דראמסלה, קרלה ועוד!

עקרונית כדאי לתכנן לפחות את היעד הראשון שלכם לטיול בהודו- כדי לדעת אם נכון להגיע בטיסה לדלהי- שקרובה יותר לואראנסי למשל, או בטיסה לבומביי (מומביי)- שקרובה יותר לגואה.

בדלהי מתגוררים כ- 12 מליון תושבים והיא נחשבת לעיר צפופה, סואנת ומרתקת! גם אם אתם מגיעים בטיסה לדלהי כדי להמשיך ממנה ליעדים פופולריים אחרים בהודו- מומלץ לתת לה צ'אנס של כמה ימים ולהכיר אותה קצת יותר לעומק. היא נחלקת לשני אזורים שונים לגמרי: דלהי העתיקה- Old Delhi שבה תחושו לרגע כמו צופים בתיאטרון אמיתי- לא תוכלו להפסיק להסתכל לצדדים ולהתפעל משאון העיר שכולל אינספור אנשים, ריקשות, מכוניות, אופניים, שווקים צבעוניים, מקדשים, מסגדים ומבצרים עתיקים, אוירה הודית אמיתית ומהפנטת! חלקה השני- ניו דלהי New Dehiהוא ניגוד גמור של החלק העתיק ומשקף את הצד המפותח והיוקרתי של הודו- הוא שופע גינות מושקעות, מרכזי קניות מודרניים מפוארים, מבנים חדישים, מלונות יוקרה ומסעדות גורמה.

כשתגיעו בטיסה לניו דלהי תוכלו ליהנות גם אירועי תרבות ופסטיבלים- כמו פסטיבל קוטאב מינאר  Qutub Festival למוזיקה ומחול סופי Sufi ומוזיקה הינדית מסורתית שמתקיים בדלהי בסוף ספטמבר, או פסטיבל Sharad Ustav של מוזיקה הינדית קלאסית שמתקיים בסוף דצמבר בדלהי.

טיסות סדירות לדלהי

חברות התעופה הבאות מארגנות טיסות לניו דלהי:

ROYAL JORDANIAN

BRUSSELES AIRLINES

EL AL

JET AIRWAYS או AIR INDIA

ETHIOPIAN

הזמנת דילים להודו | דילים למזרח הרחוק  | טיול מאורגן לסרי לנקה – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מהנה בהודו!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec