21
אוג-2013

טיסות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לאמסטרדם הגעתם למקום הנכון!

צוות איזי גו עומד לרשותכם כדי למצוא עבורכם טיסות סדירות וטיסות צ'ארטר לאמסטרדם, עיר הבירה ההולנדית הקוסמופוליטית, שנחשבת לעיר הכי קולית ושנטי באירופה, עם התעלות שחוצות אותה לאורכה ולרוחבה ורוכבי האופניים שמציפים את רחובותיה!

דרכנו תוכלו לרכוש חבילות נופש שכוללות כרטיסי טיסה לאמסטרדם וחופשה מפנקת באחד מבתי המלון המרכזיים בעיר הכי מישורית ו"ירוקה" בעולם!

מומלץ להזמין כרטיסי טיסה לאמסטרדם בתקופת הקיץ – שנמשכת מיוני עד ספטמבר, ומבטיחה באופן יחסי שמזג האויר יהיה חם ויציב…באביב- בחודשים אפריל- מאי גם נעים להגיע בטיסה לאמסטרדם, אבל צפו למזג אויר בלתי יציב.

אחרי שתתאוששו מהטיסה לאמסטרדם ותתמקמו באחד מהמלונות המפנקים בעיר – תוכלו לעשות הכרות יותר מעמיקה עם עיר התעלות – ליהנות מחיי הלילה התוססים שלה במועדונים כמו הפארדיסו ו- Melkweg, משפע הופעות מוזיקה במועדונים כמו ה- Concertgebouw, מהופעות מחול, תיאטרון ופסטיבלים שמתקיימים בה באביב ובבקיץ, כמו יום המלכה שמתקיים באפריל, פסטיבל הולנד שמתקיים ביוני ופסטיבל הקולנוע הדוקומנטרי הבינ"ל שמתקיים בנובמבר, מהפארק העירוני המשגע- וונדל פארק, שמקיים הופעות תחת כיפת השמיים בקיץ, מביקור בגלריות והמוזיאונים, כמו הרייקסמוזיאום ומוזיאון אנה פרנק, משיטוט בשווקי הפשפשים המקסימים ווטרלו-פליין, שוק הפרחים הצף ואלברט קוייפ, תוכלו גם להתרשם מהמבנים העתיקים, מביקור בגן החיות של אמסטרדם- Artis, לשוט בתעלות, לרכב על אופניים ברחבי העיר, להסתובב במרכז העיר- הדאם סקוור, ליידס-פליין, כיכר רמברנדט, ולהציץ ברחוב "החלונות האדומים" המפורסם…

טיסות לאמסטרדם

לאמסטרדם ניתן לטוס באופן עצמאי בטיסת שכר או טיסה סדירה, וכחלק מחבילת נופש או טיול מאורגן. להלן מידע על טיסות לאמסטרדם:

טיסות סדירות לאמסטרדם

החברות הבאות מפעילות טיסות סדירות ישירות לאמסטרדם:

EL AL

KLM

החברות הבאות מפעילות טיסות סדירות לא ישירות לאמסטרדם:

ROYAL JORDANIAN (דרך עמאן)

CSA (דרך פראג)

AUSTRIAN AIRLINES (דרך וינה)

IBERIA (דרך מדריד)

LUFTHANSA (דרך פרנקפורט)

SWISS INT'L (דרך ציריך)

BRITISH MIDLAND (דרך לונדון)

CYPRUS AIRWAYS (דרך לרנקה)

ALITALIA (דרך רומא)

טיסות שכר / צ'ארטר לאמסטרדם

מדי פעם ניתן להשיג דילים ומבצעים וכרטיסי טיסה מוזלים לאמסטרדם , על ידי הצטרפות לטיסת שכר / צ'ארטר. מידע זה הינו דינמי ותלוי בעונה. לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000, או בדקו במנוע החיפוש עבור טיסות

להזמנת דילים להולנד | טיסות לאמסטרדם | חבילות נופש לאמסטרדם | הרגע האחרון לאמסטרדם | טיסות לבלגיה | טיסות אל על לבריסל– לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000 או לבצע חיפוש במנוע חיפוש.

שתהיה לכם חופשה מקסימה באמסטרדם!

צוות איזי גו EasyGo

 

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec