19
אוג-2013

טיסות לאוסטרליה 

טיסות לאוסטרליה

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לאוסטרליה הגעתם למקום הנכון!

צוות איזי גו עומד לרשותכם כדי למצוא עבורכם טיסות לאוסטרליה, המדינה השישית בגודלה בעולם וגן העדן של חובבי הגלישה והטבע הפראי!

דרכנו תוכלו לרכוש חבילות נופש שכוללות כרטיסי טיסה לאוסטרליה וחופשה מפנקת באחד מבתי המלון בכל יעדי הנופש הפופולריים באוסטרליה – קנברה (עיר הבירה), סידני, מלבורן, פרת', ביירון ביי, בריסביין, אליס ספרינגס ואחרים!

אוסטרליה היא גן עדן לחובבי הטבע והמרחבים האינסופיים. היא מחולקת לשתי טריטוריות- צפונית ודרומית ולשש מדינות. עיר הבירה שלה היא קנברה שנמצאת בין סידני למלבורן. מרבית תושביה חיים קרוב לרצועת החוף שלה, מה שמשאיר את כל פנים היבשת שופע מרחבים אינסופיים עם אתרי טבע מגוונים ובעלי חיים רבים כמו ציפורים, דובי קואלה וקנגורו. באוסטרליה חיים הילידים של היבשת- האבוריג'ינים- שתרמו לפולקלור המקומי עבודות אומנות פאגניות וכלי נגינה כמו הדיג'ירידו.

מומלץ לבדוק עם נציג איזיגו מה מזג האויר ביעד שאליו אתם רוצים להגיע לפני שתזמינו כרטיסי טיסה לאוסטרליה. בעקרון האקלים שלה נח ובמרבית האיזורים מזג האויר דומה לישראל רק שהקיץ שלהם הוא בדצמבר-ינואר והחורף ביולי- אוגוסט. בצפון המדינה חם כמעט כל השנה ובדרום קר במיוחד.

טיסות לאוסטרליה

ניתן להגיע בטיסות סדירות או בטיסות צ'ארטר לאוסטרליה באופן עצמאי בכל ימות השנה, או כחלק מחבילת נופש או טיול מאורגן.

טיסות לסידני

סידני היא העיר הגדולה והעתיקה באוסטרליה שמהווה את עיר הבירה של ניו סאות' ויילס ואת המרכז המסחרי והכלכלי של אוסטרליה. חיים בה 4 מיליון תושבים. סידני נושקת לאוקיינוס השקט ותוכלו ליהנות בה מ 70 חופים שנפרשים לאורך המפרץ הטבעי הגדול בעולם! כשמגיעים בטיסות לסידני אפשר למצוא את עצמכם משוטטים ימים בין האטרקציות הרבות בעיר- מוזיאונים, גני חיות, כמו טארונגה, פארקים וגנים בוטניים, מבנים ארכיטקטוניים מעניינים, הנמלים- ג'קסון ו- סיקרוקלאר קיי וכמובן – החופים וחיי הלילה העליזים.

 טיסות למלבורן

מלבורן היא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה ובירת מחוז ויקטוריה שבקצה הדרום מזרחי של אוסטרליה. זוהי עיר אוסטרלית טיפוסית ורב תרבותית וחיים בה כ- 3.7 תושבים. מלבורן היא מהערים המתויירות בעולם והיא שופעת פארקים וגנים. מזג האויר בה הפכפך והחורף קר יותר מרוב הערים באוסטרליה והקיץ מהחמים והיבשים שבה. כשמגיעים בטיסות למלבורן אפשר ליהנות מהאטרקציות של עיר לפני שיוצאים ממנה לטיולים- לראות מבנים היסטוריים וארכיטקטוניים כמו מגדל ריאלטו, מוזיאונים, פארקים, גנים וגני חיות ולבלות במרכז האומנויות של מחוז ויקטוריה שנמצא במלבורן.

טיסות לפרת'

פרת' היא עיר הבירה של מדינת אוסטרליה המערבית והעיר הרביעית בגודלה באוסטרליה. זוהי עיר נמל שחיים בה מיליון וחצי תושבים. היא שוכנת על גדת נהר סוואן ועל שפת האוקיינוס ההודי. כשתגיעו בטיסות לפרת' תמצאו בה חופי רחצה רבים, פארקים, גנים בוטניים וגני חיות למיניהם. בקיץ מזג האויר בה חם ויבש כשפברואר הוא שיאו.

להזמנת טיסות לאוסטרליהטיסות לניו זילנד אתם מוזמנים לבקר באתר EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec