20
אוג-2013

טיסות לאוסטריה

טיסות לאוסטריה

טיסות לאוסטריה

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לאוסטריה הגעתם למקום הנכון!

צוות איזי גו עומד לרשותכם כדי למצוא עבורכם טיסות סדירות וטיסות צ'ארטר לאוסטריה, מולדתם של זיגמונד פרויד וארנולד שווארצנגר!

דרכנו תוכלו לרכוש חבילות נופש שכוללות כרטיסי טיסה לאוסטריה וחופשה מפנקת באחד מבתי המלון בוינה וכן חבילות סקי לאוסטריה באתרי הסקי הגדולים שלה.

אוסטריה היא מדינה הררית ברובה, ורכס הרי האלפים מהווה כ- 62% משטחה, מה שהופך אותה לאטרקטיבית מאד בקרב חובבי הסקי, שמגיעים בטיסות לאוסטריה מדי חורף כדי ליהנות מאתרי הסקי האיכותיים ביותר שלה באלפים- וורארלברג (Vorarlberg) וטירול (Tirol) הם אזורי הסקי הפופולריים ביותר, ובהם תמצאו את סנט אנטון, ואתרי סקי נוספים תמצאו גם במחוז זלצבורג, באוסטריה העילית ובקרנטן. קיצבול (Kitzbühel) ולך (Lech) הם אתרים אקסקלוסיביים ביותר שמתאימים בעיקר לעשירון העליון.

לצד ההרים תמצאו באוסטריה כמות בלתי מתאורת של יערות שמשתרעים סמוך לרכס בוהמיה, ובהם צמחיה ובע"ח מיוחדים, עמק מקסים ומפורסם שנקרא דנובה, אגמים, ואתרי טבע ששוה לטייל בהם כשמגיעים בטיסות לאוסטריה.

באוסטריה חיים 8.1 מיליון איש, כמעט כולם גרמנים ווינה היא הבירה הקלאסית שלה, שנחשבת למרכז הפוליטי, התרבותי והכלכלי של אוסטריה.

אחרי שתתאוששו מהטיסה לאוסטריה ותתמקמו באחד מהמלונות המפנקים תוכלו לעשות הכרות יותר מעמיקה עם האטרקציות של אוסטריה- אירועי תרבות איכותיים שכוללים קונצרטים של מוזיקה קלאסית, מוזיאונים וגלריות, מונומנטים ארכיטקטוניים מרשימים, כמו קתדרלת שטפאן הגותית וכנסיית קרל שעוצבה בסגנון הבארוק בוינה, פעילויות ספורטיביות כמו- טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח וגלישת אויר, סקי מים, שיט מפרשיות וגלישת רוח באגמים  זאלצקאמרגוט וקרנטן ושיט בדנובה.

לפני שתזמינו טיסה לאוסטריה כדאי להתעדכן על אירועי התרבות שמתקיימים בה- כמו נשפי הקונצרטים של השנה החדשה שמתקיימים בינואר והקרנבל של אוסטריה שמתקיים בפברואר ופסטיבל האומנות הבינ"ל של וינה שמתקיים באמצע מאי.

מתי להזמין כרטיסי טיסה לאוסטריה?

אם אתם מגיעים בחבילות סקי לאוסטריה מומלץ להזמין כרטיס טיסה לאוסטריה בתקופת החורף- בחודשים דצמבר עד אפריל, ואם אתם מגיעים כדי לבקר בה באופן כללי- כדאי להזמין טיסה לאוסטריה בקיץ שנמשך ממאי עד אוקטובר.

טיסות לאוסטריה

ניתן להגיע בטיסות סדירות או בטיסות צ'ארטר לאוסטריה באופן עצמאי בכל ימות השנה, או כחלק מחבילת נופש או טיול מאורגן. תוכלו להגיע בטיסות לוינה, הבירה, וגם לנחות ישירות באזורי הסקי הפופולריים אינסברוק וזלצבורג.

טיסות סדירות לוינה

חברות התעופה הבאות מפעילות טיסות סדירות ישירות/ לא ישירות לוינה:

AUSTRIAN

EL AL

SWISS INT'L (דרך ציריך)

טיסות סדירות לאינסברוק

חברות התעופה הבאות מפעילות טיסות סדירות ישירות/ לא ישירות לאינסברוק:

AUSTRIAN (דרך וינה)

EL AL (דרך וינה)

LUFTHANSA (דרך פרנקפורט)

טיסות סדירות לזלצבורג

חברות התעופה הבאות מפעילות טיסות סדירות ישירות/ לא ישירות לזלצבורג:

AUSTRIAN (דרך וינה)

SWISS (דרך ציריך)

EL AL (דרך וינה)

LUFTHANSA (דרך פרנקפורט ודיסלדורף)

טיסות שכר/ צ'רטר לאוסטריה

פעמים רבות ניתן להשיג דילים, מבצעים וכרטיסי טיסה מוזלים לאוסטריה, על ידי הצטרפות לטיסת שכר / צ'ארטר. מידע זה הינו דינמי ותלוי בעונה. לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו, או בדקו במנועי החיפוש

 להזמנת  חבילות נופש לוינה | טיסות לוינה | טיסות לאוסטריה  | דילים לברלין לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000, או בדקו במנוע החיפוש

שתהיה לכם חופשה נפלאה בוינה!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec