חופשה עם ילדים

חופשה עם ילדים

באתר תוכלו למצוא הצעות רבות לפעילויות ואטרקציות ביעדי הנופש השונים שמתאימים גם לילדים – קטנים וגדולים. נופש עם ילדים יכול להיות כיף גדול, אם רק מתכננים את הטיול או החופשה בצורה כזאת, שתתאים גם להם. בכל הערים הגדולות ניתן למצוא מוזיאונים בהם נחמד לבקר במהלך נופש, ושמתאימים גם לילדים: החל ממוזיאון השוקולד בברצלונה, דרך בית אנה פרנק באמסטרדם, היורודיסני שליד פריז ועוד… כמעט בכל עיר שמכבדת את עצמה יש לפחות לונה פארק אחד, או אטרקציה תיירותית שמיועדת גם למבוגרים וגם לילדים.

טיפים כלליים

מלבד לונה פארקים ואתרי שעשועים בערים גדולות, גם בתי מלון רבים מציעים אטרקציות מיוחדות ופעילויות עם ילדים ולילדים, שמיועדות למשפחות שמגיעות לבילוי נופש. קלאבים בטורקיה למשל, מאובזרים בשירותי בייביסיטר וחדרי פעילויות לילדים.

מלבד אלה, יעדים רבים מתאימים לילדים כיוון שהם מציעים פעילויות שקשורות בחיות או אטרקציות שדורשות אנרגטיות גבוהה. רכיבה על פילים בתאילנד היא חוויה נהדרת לילדים, לכן נופש בתאילנד יכול להתאים גם אם חושבים על חופשה עם ילדים. גם יוון יכולה להלקח בחשבון, כיוון שרוב אתרי הנופש בה כוללים חופים, פסטיבלים וים, ואלו הן פעילויות מעוררות, שכוללות מעורבות אישית – להבדיל מצפיה פסיבית בתיאטרון למשל – ואהובות על רוב הילדים.

מים, חיות, פסטיבלים

מסלולי טיול שונים יכולים להתאים כפעילות עם ילדים אם משלבים בהם עניין, אתגר ועשייה אנרגטית כלשהי – נופש שכולו מורכב מרביצה, אוכל, שתיה וסיורים ברכב יכול להיות משעמם מאוד עבור ילדים, לכן כדאי לקחת בחשבון מסלולים שכוללים אטרקציות מים, חיות, או אפילו פסטיבל או פעילות צבעונית כלשהי, שמעוררת את החושים: רוב הילדים אוהבים לנסות דברים חדשים, אם רק נותנים להם סביבה מתאימה ומפרגנת. אם מבקשים מהם להתאים את עצמם ולא מתחשבים בהעדפותיהם לגבי נופש – סביר שהנופש כולו יהיה ויכוח אחד מתמשך ומייגע.

מלבד המלצות כלליות אלה כדאי לחשוב, אם רוצים שהילדים יהנו במהלך נופש, מה הם אוהבים – ילדים מסויימים אוהבים טבע ומוזיאוני טבע ומדע; ילדים אחרים מעדיפים פעילויות עם מעורבות אקטיבית גבוהה. אם דואגים לשלב במהלך נופש קצת מזה וקצת מזה, ומשתפים אותם בהחלטה לאן לטוס, סביר שהילדים כולם יהנו וימצאו עניין.

יעדי נופש עם ילדים

באתר קיימת סקירה מפורטת לאטרקציות נופש שכוללות פעילויות שמותאמות לבילוי עם ילדים בכל הערים הגדולות באירופה. יעדים נוספים יכולים להתאים לילדים גם הם, וכדאי לבדוק את אפשרויות הנופש בהם ואטרקציות שמתאימות כפעילות עם ילדים. כאן תוכלו להתרשם בעצמכם מיעדים המתאימים לנופש עם ילדים:

נופש בברצלונה עם הילדים

נופש בלונדון עם הקטנים והגדולים יותר

המלצות שמתאימות לילדים לחופשה בניו יורק

המלצות נופש בפראג עם ילדים

טיול מאורגן לכל המשפחה בגרמניה והיער השחור

אטרקציות לילדים במהלך נופש ברודוס

את השאר תוכלו לבדוק במדורים השונים באתר, בהתאם ליעד החופשה שלכם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

דילים לפראג | דילים לבודפשט | דילים לברלין

 שתהיה לכם חופשה מהנה!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec