25
אוג-2013

חופשה בקו טאו

חופשה בקו טאו

אתרי צלילה בקו טאו

חופשה בקו טאו – מעצמת צלילה בתאילנד

קו טאו, "אי הצב", הפך בהדרגה בעשור האחרון מכפר דייגים פשוט למעצמת צלילה משובחת ואימפריה מערבית מפותחת! בקו טאו יש מרכזי צלילה רבים שנותנים אפשרות לעשות קורסי צלילה ולקבל תעודת צוללן עולמית! במרחבי אי הצב הקטן, שהפך במרוצת השנים לאחד המפורסמים מבין איי דרום תאילנד, תמצאו תנאי לינה טובים, מסעדות, חיי לילה ושאר פינוקים, לצד חופים מושלמים, מפרצונים עם שוניות אלמוגים, ואתרי צלילה רבים בשלושת האיים שסביבו ! אם אתם רוצים להגיע לקו טאו ישירות מישראל, הדרך המהירה לעשות זאת היא לעלות על טיסה לבנגקוק ומשם על טיסה לקוסמוי. משם יוצא כמה פעמים ביום שירות סירות, שעובר גם דרך קופנגן.

המלצות על אתרי צלילה וחופים פופולריים בקו טאו:

רוב הצוללנים שמגיעים לנופש בקו טאו נהנים מהארכיפלג Ko Nang שכולל 3 איים שמוקפים בשוניות אלמוגים יפהפיות.

אתר אהוב נוסף הוא ה- (White Rock (Hin Kaew וכשמו כן הוא- במימיו יש סלעים ענקיים שנראים לבנים.

מפרץ הכריש (Shark Bay (Thian Og-

הוא אחד המפרצים היפים ביותר בקו טאו, שבו יש חוף מקסים עם מים רדודים שאפשר לשנרקל בהם ואפילו לראות כרישי שונית ידידותיים!

אתר נוסף הוא (Sail Rock (Hin Bai שבמימיו סלעי גיר ענקיים שמגיעים לגובה של 30 מטר מעל המים!

מפרצים וחופי צלילה נוספים

המפרץ האהוב ביותר בקו טאו, שזוכה לחופי גן עדן שנראים כמו גלויה, הוא זה שנמצא סמוך לכפר Chalok Ban Kao וצורתו דומה לפרסה. ממזרח ל- Laem Tato יש מפרץ גדול בשםThian Ok ובו תמצאו את חוף Sai Daeng המומלץ. החוף המרכזי של Mae Hat הוא הפופולרי מבין החופים המערביים, ו- Sai Nuan הוא המוכר שבחופי הדרום. בצפון תמצאו את חוף Sai Ree, שידוע בזכות רצועת החוף הארוכה שלו ועצי הקוקוס המטים ליפול שלו, ואת חוף Thien. בחופים המזרחיים תמצאו מקומות מסתור מהציויליזציה, אליהם אפשר להגיע רק באמצעותטרקים על אופנועים, בתוך מפרצים מבודדים כמו Leuk , anotT, Mao, Hin Wong ומפרץ Muang.

בקו טאו גם תעשו חיים וגם תוכלו לחזור עם תעודת צלילה עולמית 3 כוכבים!

הזמנת טיסות לבנגקוק | דילים לתאילנד | טיולים מאורגנים לתאילנד | דילים למזרח הרחוק  | טיסות לתאילנד – לחצו על הלינק המועדף או חפשו במנוע חיפוש בראש הדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  .

 שתהיה לכם חופשה מהנה בתאילנד!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec