16
ספט-2013

בתי מלון בקוסטה ברווה

 בתי מלון בקוסטה ברווה

בתי מלון בקוסטה ברווה

קוסטה ברווה הספרדית ממוקמת במרחק של כשעת נסיעה מברצלונה. זוהי רצועת חוף שלאורכה ממוקמות עיירות נופש מידות בסגנון ציורי, ביניהן אפשר למצוא את טוסה דל מאר שנחשבת לפנינה של קוסטה ברווה, וגם את יורט דל מאר שידועה במדרחוב המרשים שלה. בין היתר, מומלץ לבקר ביקבים קטלונים ולטעום סנגריה, או לבקר במצודות השונות ולטפס למרומיהן. בתי מלון בקוסטה ברווה מציעים נופש איכותי למגוון רחב של מבקרים.

קוסטה ברווה – אתר תיירות קיצי

רצועת החוף של קוסטה ברווה משתרעת של שטח של כמאה חמישים ק"מ והיא ממוקמת בחבל קטלוניה, בדרומה של ספרד. דילים בקוסטה ברווה הפכו למאוד פופולאריים בקרב תיירים רבים מרחבי תבל. משמעות השם הוא "חוף פרוע" והאזור זכה לכינוי זה בגלל הנוף הפראי של ההרים שיורדים באופן חד אל הים, וגם בגלל רצועות ים שפורצות ליבשה ויוצרות מפרצים מרהיבים. תיירים רבים מגיעים מדי קיץ ומזמינים בתי מלון בקוסטה ברווה וגם בקוסטה דל סול. תיירים רבים מגיעים מרחבי אירופה, בעיקר עם תחילת הוואקאנס של חודשי הקיץ. רצועת החוף עשירה בעיירות נופש, ערים עתיקות, וכפרי דייגים. האזור עשיר גם במסעדות ובתי קפה המעניקים אווירה ייחודית וקסומה.

קוסטה ברווה – עיר בירה

עיר הבירה חירונה, תלמד אתכם מעט על ההיסטוריה של המקום. זוהי עיר קטנה שרוב הזמן מלאה בתיירים. חלקה העתיק של בירת קוסטה ברווה נמצא על הגדה הימנית של נהר אוניאר. חלק זה נראה כמו מעין מבוך של סמטאות צרות ותלולות, והן מטפסות עד לקתדרלה שממוקמת בפסגה. מומלץ לבקר בקתדרלה ולהתרשם מהחזית וממרכז הכנסייה הגותי. כדאי להתרשם גם משטיח קיר ענקי הנמצא בה. שטיח זה, מתאר את יצירת העולם, תוך כדי שימוש באיקונוגראפיות מיתולוגיות ודתיות. על השטיח מוצגים אדם וחווה, מוצגות גם ארבעת הרוחות, והיצירה עצמה צבעונית ומרשימה. כשתזמינו בתי מלון בקוסטה ברווה, תוכלו לברר עימם אילו מקומות אטרקטיביים נמצאים באזור, ולקבל גם הוראות הגעה.

קוסטה ברווה – סלבאדור דאלי

קוסטה ברווה הינה מקום הולדות של סלבאדור דאלי, הצייר המפורסם. מומחי אמנות מסוימים טוענים כי הנופים הדרמטיים של האזור שמשו השראה לתצורות הייחודיות והנוזליות של האמן. מוזיאון דאלי, ממוקם בעיירה Figueres , מבנה זה נבנה על חורבותיו של תיאטרון רומי. כשתזמינו דילים לקוסטה ברווה, בררו אם ישנן אטרקציות הכלולות בדיל. לפעמים בתי מלון בקוסטה ברווה יוכלו לתת לכם שוברים, או להמליץ לכם על אטרקציות שקשורות באמנות.

הזמנת דילים לספרד | חבילות נופש לברצלונה | חבילות נופש לקוסטה ברווה | חבילות נופש למדריד חבילות נופש לפלמה דה מיורקה טיולים מאורגנים לספרד ועוד אפשרויות נופש בספרד – לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000.

 שתהיה לכם חופשה נפלאה בספרד!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec