21
אוג-2013

בתי מלון בלונדון

בתי מלון בלונדון

מלונות בלונדון

חם בבירה הבריטית היום יותר מתמיד. קבעתם שאת החופשה השנתית או סופ"ש יהיו בלונדון , קחו כמה טיפים והמלצות טובות למקומות שווים ובתי מלון בלונדון קרובים למרכז העיר ומפנקים במיוחד.

בתחום האומנות: ההמלצות הן רבות אבל אחת כבשה את ליבנו , אתם יכולים להגיע במרחק הליכה מבתי מלון בלונדוןאם הם קרובים במיוחד לריג'נטס פארק אשר מהווה פיסת ירוק שמישה במיוחד. אפשר להקיף אותו בריצה , לעלות על סירת פדלים באגם הברווזים, לעצור לקפה או לברנץ' מומלצים , להאכיל את הסנאים. בתי מלון בלונדון יכולים להתאים לכולם בתנאי שאתם מתאימים גם את הכיס. במרכז העיר המלונות יקרים יותר זאת משום שהם קרובים לכל מקום ולאטרקציות שונות.

מועדונים בלונדון

ידוע כי לונדון היא מלכת המועדונים , ומועדונים שם יכולים לעלות על כל דמיון שתרצו. אם אתם פריקים של שיגעונות ומוזרויות שם יקבלו אתכם באדישות , לא משנה אם תגיעו בבגד ים מוזהב ועקבים בגובה 16 ס"מ . והכל קורה במועדון ה- Torture Garden. הפסטיבלים בלונדון רבים וכדאי מאוד לשכור חדרים בבתי מלון בלונדון הקרובים לכל הפסטיבלים הן במיקום והן במועדים.

מטעמי לונדון

בתי מלון בלונדון מציעים קולינריה אחרת זאת משום ששפים גדולים קודם כל באים מלונדון ופריז. השפים האנגלים הם הכוכבנים הגדולים של הרגע ולפי שמועות הם גם העשירים הגדולים של העשור, עם תכניות אירוח , ספרי ביוגרפיה וקמפיינים עתירי תקציב.

לונדון כן מחכה לכם

חופשה בלונדון כבר לא יקרה כמו בעבר, גם בתי מלון בלונדון יכולים להתאים להרבה כיסים. חופשה בלונדון הפכה להיות זולה יותר וזאת בשל ירידת ערכה של הלירה שטרלינג. רוצים דילים טובים וזולים ללונדון שכוללים גם טיסה וגםבתי מלון בלונדון?! זה אפשרי בחודשי החורף החל מחודש נובמבר ועד לחג פסח . חופשה בלונדון מושכת לא מעט תיירים מכל העולם וזאת בשל האתרים המעניינים בה כמו הביג בן, מגדל לונדון, ארמון בקינגהאם, הייד פארק, כיכר פיק דילי, גשר המגדל ועוד. כמו כן, בלונדון יש מספר שווקים מפורסמים בהם שווה לבקר, ביניהם: Camdet Town הפועל בסופי שבוע, והשוק באזור גריניץ' Greenwich Village. על אף היותה עיר המתפרשת על פני שטח עצום, לונדון מציעה מגוון מסלולי הליכה המאפשרים למבקר בה לחוות ולהכיר את העיר מקרוב. והכל בסמוך לבתי מלון בלונדון במרכז העיר וגם מסביב לה – בשביל זה יש תחבורה שפועלת ללא הרף.

להזמנת דילים לאנגליה | טיסות ללונדון | חבילות נופש ללונדון | הרגע האחרון ללונדון | טיסות לאירלנד | בריטיש איירווייז – לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציג איזי גו 03-5720000  או לבצע חיפוש במנוע חיפוש.

 שתהיה לכם חופשה מקסימה בלונדון!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec