16
ספט-2013

בתי מלון באיביזה

בתי מלון באיביזה

בתי מלון באיביזה

איביזה הינו האי המערבי ביותר בקבוצת האיים הבלאריים שממוקמים מול החוף המזרחי של ספרד. הוא מציע לא רק בילויים ומסיבות, אלא גם מים צלולים בגווני כחול וירוק, ורצועות חוף מרהיבות. שטחו של האי משתרע על פני חמש מאות שבעים ושניים קמ"ר, שמתוכם רק כארבעים ק"מ של כבישים סלולים. אי קטן זה, קולט כמיליון תיירים. כמחצית מתושבי האי מתגוררים בבירה – איביזה. רבים המזמינים דילים באיביזה, מגיעים בשביל המסיבות והבילויים הסוערים עד לשעות הבוקר ויש גם את מי שמזמינים בתי מלון באיביזה לשם ההנאה מהאטרקציות האחרות והנופים הקסומים.

איביזה – כדאי לראות

העיר העתיקה היא חלק מומלץ של איביזה. תמצאו בה רחובות אבן צרים ומפותלים, כמו גם מצודות עתיקות מעניינות. בנמל, תוכלו להשיג כרטיסים למועדונים הגדולים, במכירה מוקדמת. שימו לב שתנאי לרכישה הוא היותכם מעל גיל 18. הנמל של איביזה כולל גם ברים, מסעדות, דוכני בגדים מיוחדים, ומגוון רחב של חנויות. אחד מהדברים בהם אי זה מתגאה, הוא המועדונים הרבים הטובים שלה. תקליטנים מפורסמים מרחבי העולם מגיעים וסוחפים אחריהם צעירים רבים שמגיעים כדי לבלות. במועדונים תוכלו מעת לעת להיתקל בידוענים ואולי אף להיתקל בהם ברחבי האי, למשל בבריכה של בתי מלון באיביזה. לא קשה להישאר מעודכנים באשר למסיבות הטובות, בין אם זה במסגרת דילים באיביזה, ובין אם בנציגים המסתובבים בחופים ומעדכנים אתכם, או פלאיירים שתלויים בכל מיני מקומות אסטרטגיים.

איביזה – מועדונים

באי תמצאו מגוון רחב של מועדונים מפורסמים, תוכלו לבדוק באתרי האינטרנט של כל אתר, באם תרצו מידע נוסף. אחד המועדונים המובילים של איביזה הוא ה Pacha שפתוח בכל ימות השנה. במועדון נכנסים בסביבות חמשת אלפים איש ויש בו כמה חדרים שבכל אחד מהם סגנון מוסיקה שונה. המועדון מכיל לא פחות מחמישה עשר ברים, שאחד מהם פתוח כך שהוא משקיף על העיר איביזה. אפשר להזמין בתי מלון באיביזה שנמצאים לא הרחק מן המועדון, באם החלטתם שזהו מועדון הבחירה שלכם ותבלו בו את מרבית החופשה.

גם מועדון Amnesia ידוע, ובו משמיעים בעיקר סגנונות כמו הארד האוס, טכנו, לטינו האוס וטראנס. ישנם ליינים קבועים בכל אחד מימות השבוע. מועדון Privilege בנוי בצורת חללית ונחשב למועדון הגדול בעולם, במסגרת שיאי גינס. מועדון זה יכול להכיל כעשרת אלפים בליינים ויש בו לא רק רחבת ריקודים ענקית, אלא גם טראסות עם דקלים. סגנונות המוסיקה מאוד מגוונים יחסית למועדונים אחרים של איביזה.

הזמת דילים לספרד | חבילות נופש לברצלונה | חבילות נופש לקוסטה ברווה | חבילות נופש למדריד חבילות נופש לפלמה דה מיורקה טיולים מאורגנים לספרד | דילים לאיביזה ועוד אפשרויות נופש בספרד – לחצו על הלינק המועדף.

לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000.

 שתהיה לכם חופשה נפלאה בספרד!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec