20
אוג-2013

בתי מלון באומבריה

בתי מלון באומבריה

בתי מלון באומבריה

אומבריה הינה חבל ארץ קטן ושופע ששכונת בחלק הפנימי של חצי האי איטליה ויש שמכנים אותה "כטוסקנה הקטנה" בשל נופה הפסטורלי המדהים שמכיל עמקים, אגמים, נהרות, הרים מרשימים, כפרים ציורים, פארקים רבים ועוד.

היסטוריה ומקור השם: אומבריה

במאה ה-6 לפני הספירה התיישבו במקום שבט שנקרא שבט האומברים ובה דיברו את השפה האומברית שדומה מאוד לשפה הלטינית ומכאן נוצר השם: אומבריה. בתקופת הביניים אומבריה נחשבה למקום הדתי וההיסטורי הכי נפוץ והכי חשוב באיטליה.

מיקומה וגודלה של אומבריה

אומבריה ממוקמת במרכז מדינת איטליה והרחק הרחק מהחופים האיטלקים ומשתרעת על שטח של כ-8500, קמ"ר. מיקומה במרכז איטליה וגודלה מעניק לה את הנופים של ההרים הירוקים ומגוון רחב של מסלולי טיול מרתקים ומיוחדים במינם.

אטרקציות ומקומות בילוי באומבריה ובסביבתה

באומבריה תוכלו למצוא כפרים ועיירות מפורסמות רבות, כגון: ספולוטו, אסיסי, טודי ועוד שבהן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיולים ואטרקציות ובניהן:

  • מסעדות ובתי קפה – אין כמו האוכל האיטלקי, זה כולם כבר יודעים. באומבריה תוכלו למצוא מסעדות שמציעות מגוון רחב של מאכלים מקומיים ובינלאומיים וכמו כן, גם גלידריות ובתי קפה.
  • אתרים היסטוריים באומבריה מגוון רחב של אתרים היסטוריים חשובים כמו שרידים אטרוסקים וכנסיות קדושות שבהם תוכלו לבקר בהם במהלך חופשתכם.
  • טיולים רגליים – ניתן להשכיר רכב ולהסתובב באזורה של אומבריה אך מומלץ מאוד לעשות טיולים רגליים בכפרים ובעיירות השונות שכן הסמטאות שם רבות ומעניינות , הבניה מיוחדת במינה ויש המון נופים יוצאים מגדר הרגיל שתוכלו להבחין בטיול הרגלי.
  • חיי לילה – אין חיי לילה סוערים באומבריה. אך תוכלו למצוא בה ברים ופאבים שפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה.

המלצות חשובות

  • אוכל – האוכל באגם מג'ורה ובעיירות שמסביבו מומלץ מאוד ונחשב למגוון ואיכותי ביותר. כמו כן, מלבד המסעדות הרבות ישנן גלידריות מעולות שהמחירים שלהן סבירים בהחלט ושווים מאוד. בכלל גלידריות באיטליה נחשבות לאיכותיות ומומלצות מאוד בשל המגוון הרחב והמעניין של הטעמים המוצעים.
  • מזג אוויר – לפני יציאתכם לנופש , בדקו מה צפוי במזג האוויר. למרות שבאומבריה לרוב מזג האוויר נוח, יכולה ליפול עליכם גם תקופה גשומה, וזה יגרום לכם לפספס את המראה המרהיב של אגם אומבריה וחבל.
  • שכרו רכב אל טיילו גם ברגל – רבים מהמטיילים ממהרים לשכור רכב ולהסתובב באומבריה. רצוי גם לעשות טיולים רגליים שכן תוכלו להגיע לסמטאות צרות שרכב לא עובר בהן ולראות נופים מדהימים.

להזמנת  בתי מלון לאומבריה לפרטים נוספים אנא פנו לנציג איזי גו 03-5720000.

שתהיה לכם חופשה נפלאה באיטליה!

צוות איזי גו EasyGo

0

 likes
שתפו את הפוסט:

ארכיון

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec